Katedra kybernetiky
a biomedicínského inženýrství

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR.

Platnost nabídky skončila 30. 11. 2019.

V současné době hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR.

Náplň práce

Technická analýza a podpora zákaznických projektů Návrh řešení a aplikace technologie IQRF do zákaznických projektů Komunikace se zákazníky

Požadujeme

Elektrotechnické vzdělání Zkušenosti s návrhem a realizací hardware Zkušenosti při práci s mikroprocesory Programování v C a C++ Znalost technické angličtiny Konstruktivní přístup k řešení problémů Samostatnost

Uvítáme

Praktické zkušenosti s procesory Microchip PIC Základní zkušenost s RF, znalost IQRF není podmínkou Dobrou znalost angličtiny

Nabízíme

Zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu Home office Zaměstnanecké benefity Vhodné pro absolventy s praxí při studiu.

Kontakt

Životopis a motivační dopis zašlete na: Iveta Štefanová, cv@microrisc.com. MICRORISC s.r.o., Jičín, tel. +420 493 538 125.