Katedra kybernetiky
a biomedicínského inženýrství

Embedded HW/SW aplikační inženýr E*Star (Austin Detonator s.r.o.), Vsetín

Platnost nabídky skončila 31. 3. 2020.

Jste tělem i duší technik? Máte zkušenosti v oblasti elektroniky a domluvíte se anglicky? Pojďte se s námi podílet na unikátním projektu vývoje výrobku nové generace! Společnost AUSTIN DETONATOR je součástí korporace AUSTIN POWDER, Cleveland, Ohio, USA a zahájila svou činnost 1. ledna 1999 odkoupením výroby rozbušek bývalé Zbrojovky Vsetín.

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Náplň práce Spolupráce při vývoji elektronické rozbušky E*Star - TOP produktu v našem oboru Přímá účast při vývoji prototypů, testování a vyhodnocování Vedení a koordinace projektového týmu Spolupráce se zahraničními kolegy a cestování do sesterských poboček Úprava technické elektro dokumentace Požadavky VŠ vzdělání elektrotechnického směru Silné základy v elektrotechnice Zkušenosti s řešením technických problémů Profesní znalost a zkušenosti s programováním logických zařízení Programování a orientace zejména v prostředích C/C++, Visual Studio Analytické a logické myšlení, orientaci na výsledky Schopnost vést pracovní tým s osobní odpovědností Výborné organizační a komunikační schopnosti Aktivní, velmi dobrá znalost anglického jazyka Výhodou bude, pokud budete mít

Praxi v oboru Znalost rozhraní vývoje low-level komunikačních driverů Zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí Kvalifikace dle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb. Nabízíme Zajímavou práci v dynamické mezinárodní společnosti Příležitost pro další vzdělávání a profesní růst Široký program zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, roční odměny, pružná pracovní doba, podpora ubytování, penzijní a úrazové připojištění, poukázky aj.) Kontakt Přihlášky se strukturovaným životopisem prosím zašlete v elektronické podobě

na e-mail: personal.info@austin.cz do 31. 3. 2020.

Pro bližší informace navštivte náš web www.austin.cz/kariéra nebo kontaktujte prosím personální úsek, Evu Surou na tel. čísle: 571 404 621, 734 795 400.