Katedra kybernetiky
a biomedicínského inženýrství

Elektro MAR a.s. , nabídka pracovních míst

Platnost nabídky skončila 31. 3. 2019.

Koho hledáme

Rádi se zabýváme novými technologiemi a chtěli bychom rozšířit naše působení v oboru počítačového vidění. Hledáme další odborníky pro tuto oblast. Naším záměrem je vytvořit tým, který se bude zabývat kamerovými technologiemi na vysoké úrovni. Hledáme specialisty pro zakázková řešení (jednoúčelové stroje, robotické systémy), i odborníky na prodej kamer a souvisejícího hardware (kamery, objektivy, osvětlovače, vision systémy). Budeme spolu realizovat systémy založené na klasickém snímání obrazu i špičkové technologie, které umí jen málokdo (multispektrální a hyperspektrální kamery, 3D senzory, UV/SWIR, deep learning).

Pojď s námi pracovat na začínajícím projektu v rychle se rozvíjejícím oboru počítačového vidění! Buď na začátku velkého dobrodružství, kde si můžeme spolu zvolit, co budeme dělat a s jakými technologiemi si budeme hrát. Hledáme kolegy a přátele, které práce baví a jsou motivováni úspěchem svým i celého týmu. Vysoce oceňujeme spolehlivost, zodpovědnost a týmovou spolupráci. Šikovným lidem nabízíme nadprůměrné ohodnocení. Hledáme zkušené odborníky i šikovné absolventy a studenty na praxi.

S námi budeš pracovat na zajímavých projektech v příjemném prostředí nové společnosti, podíváš se do firem a provozů, kam se běžně nedostaneš. Setkáš se se zajímavými i svéráznými lidmi, se kterými si budeš rozumět a podíváš se i do zahraničí.