Katedra kybernetiky
a biomedicínského inženýrství

Veletrh i-Mobilita, Výstaviště Černá louka Ostrava

Konání akce: od 14. 3. 2019 do 16. 3. 2019

Přijďte navštívit stánek VŠB-TUO v rámci veletrhu i-Mobilita od 14. března na výstavišti Černá louka Ostrava!

Datum a čas konání: 14. 3. 2019, 10:00 - 16. 3. 2019, 16:00

"Cílem veletrhu i-Mobilita je ukázat, jak chytře můžeme cestovat a zlepšovat tak kvalitu svého života. Na akci se budou prezentovat firmy, které nabízejí nejen čistou dopravu, ale možnosti, jak cestovat a bavit se s ohledem na životní prostředí. Budeme se věnovat novinkám a trendům v inteligentní dopravě, chytrému integrovanému cestování, které podporuje koncepci tzv. Smart Cities aplikované vyspělými městy po celé Evropě."

Na stánku VŠB-TUO bude představen i projekt Fakulty materiálově-technologické, Katedry materiálů a technologií pro automobily - StudentCar. K vidění bude prototyp elektromobilu SCX, dále pak designové modely automobilů a chybět nebude ani virtuální realita!

Budeme se na vás těšit 14. - 16. 3. 2019 na výstavišti Černá louka Ostrava!

Autor příspěvku: Charlie Root