ŘíJ

20.11.2017 ŠKODA DAY 2017

ŠKODA AUTO a.s. vás srdečně zve na tradiční Den otevřených dveří pro studenty vysokých škol, který se bude konat 20. 11. 2017 v Mladé Boleslavi.

Tentokrát se zaměříme na Technický vývoj:
www.skoda-kariera.cz
Pro cestu na ŠKODA DAY můžete využít svozové autobusy z Prahy, Brna, Ostravy, Liberce, Hradce Králové a Plzně.
Víte, jak se dají využít moderní virtuální technologie při vývoji automobilů? Navštivte naše virtuální studio v Technickém vývoji ŠKODA.
V letošním roce byla v Technickém vývoji otevřena nová válcová laboratoř za více než 15 milionů eur, kterou vám rádi ve vývoji představíme.
Dozvíte se nejnovější informace a trendy týkající se budoucnosti vývoje elektriky a elektroniky vozů ŠKODA z pohledu autonomního řízení, elektromobility a vnějšího osvětlení.
Přijďte se podívat do našeho centra na simulaci extrémní zátěžové jízdy, kde testujeme naše nové modely.